• defunct_punk@lemmy.worldBanned from community
    link
    fedilink
    arrow-up
    11
    arrow-down
    1
    ·
    1 年前

    This is what I was talking about. $0.25 per package but no nutritional value and full of sodium. It can be dressed up pretty easy or be a cheap meal in a pinch, but it shouldn’t be eaten every day like some (college) kids recommend.